Członkowie Rady Naczelnej PPS

  Po ogłoszeniu w dniu 13 marca 2020 roku decyzji rządu RP o wprowadzeniu w życie  rozporządzeń  stanu zagrożenia epidemicznego  powiązanego ze wzrastającą liczbą  zakażeń i  wcześniejszym zablokowaniem szkół i uczelni proszę o nieorganizowanie zebrań do  końca marca bieżącego roku .  Stan  ten został potwierdzony informacją  rządu o rozszerzeniu zagrożenia korona-wirusem w dnia 16 marca .   Dotyczy to zebrań  partyjnych władz  wojewódzkich, okręgowych,  miejskich, dzielnicowych oraz zebrań kół.

   Przypominam, że według rozpoznanych właściwości korona- wirusa starsi : towarzyszki i towarzysze stanowiący  większość  członków partii są w rozpoznaniu działań tego korono-wirusa - szczególnie narażeni na zarażenie i dalsze komplikacje zdrowotne.  Natomiast młodzi  - towarzyszki i towarzysze mogą być często nieświadomymi  roznosicielami wirusa i w dużo mniejszym  stopniu narażeni  są na jego działanie. 

  Ponadto  komunikacja zbiorowa - krajowa i miejska może być też zamknięta  lub będzie można być z niej być zakwalifikowanym na  dwu tygodniową kwarantannę.

 

 

Sekretarz  RN PPS

Ryszard J. Dzieniszewski