Miło nam poinformować, że udało nam się reaktywować po paru latach niebytu strukturę miejską naszej partii w Gdańsku. Inauguracyjne spotkanie odbyło się 12 maja 2018 roku. Został wtedy zorganizowany wykład o lewicowych drogach do niepodległości Polski, po czym ukonstytuowało się prawnie nasze koło. W skład zarządu koła weszli: Judyta Król jako przewodnicząca, Małgorzata Antoszewska jako sekretarz i Dariusz Bondar jako skarbnik.

W Gdańsku staramy się nie tylko przeprowadzać akcje mające na celu podniesienie wiedzy historycznej na temat roli lewicy i PPS w budowanie naszego kraju staramy się także aktywnie włączać w działania prospołeczne i nawiązaliśmy współpracę z ruchami miejskimi, organizacjami pozarządowymi i innymi bliskimi nam ideowo partiami politycznymi.

Jeśli masz ochotę by zmieniać rzeczywistość obok siebie na bardziej sprawiedliwą zarówno w skali makro jak i mikro, chcesz zaangażować się w ciekawe akcje o tematyce pracowniczej, lokatorskiej, jak i historycznej to zgłoś się do nas. Wspólnie możemy zmienić świat na lepszy.

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/PPS.GD/ , bądź też napisz maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.